• (22) 250-00-77 alarmowy 24h: 663 690 690
  • [email protected]
  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 17:00

Odzyskiwanie danych z tabletu

Systemy operacyjne:

MiP Data Recovery

Android

Jest obecnie najpopularniejszym systemem operacyjnym wśród urządzeń mobilnych. Odzyskiwanie danych z tabletów pracujących na systemie to najczęściej obsługiwany przez nas system operacyjny.

MiP Data Recovery

IOS

Produkty Apple są urządzeniami, które odbiegają systemowo od znanych marek. Wzrost zainteresowania Apple napędza zapotrzebowanie na odzyskiwanie danych z tego rodzaju produktu.Odzyskamy zarówno pliki znajdujące się w pamięci wewnętrznej urządzenia, jak i dane z iTunes, czy iCloud. Pracujemy na nośnikach niezależnie od rodzaju uszkodzenia i stopnia zniszczenia.

MiP Data Recovery

Windows

Poszczególne urządzenia pracujące na systemie Windows nie są w pełni kompatybilne z innymi (np. komputerem, czy telefonem). Dostęp do danych i ich transmisja odbywa się przez chmurę, bądź oprogramowanie załączane do urządzenia. Informacje znajdujące się w pamięci tabletu odzyskuje się w sposób zbliżony do smartfonów pracujących na tym systemie operacyjnym.

MiP Data Recovery zajmuje się odzyskiwaniem danych z tabletów z wszelkiego rodzaju modeli urządzeń pracujących na systemie Android, iOS oraz Windows. Odzyskiwanie danych odbywa się więc niezależnie od systemu operacyjnego, czy modelu. Obsługujemy urządzenia w pełni sprawne, uszkodzone fizycznie, niesprawne, zablokowane oraz te, które uległy zalaniu.

Wszystkie dane przechowywane są (w zależności od modelu i systemu operacyjnego) na kartach micro SD lub wykorzystywać pamięć NAND. Część z nich może znajdować się również na karcie SIM. W odróżnieniu od komputerów łatwo o ich utratę.

AWARIA NOŚNIKA? NIC STRACONEGO

DANE MOŻNA ODZYSKAĆ NIEMAL W 100% PRZYPADKÓW – DLATEGO NIE DZIAŁAJ NA WŁASNĄ RĘKĘ BY NIE POGORSZYĆ SYTUACJI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM KONSULTANTEM

TEL.: 663 690 690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Wypełnij zgłoszenie online

Jesteśmy w stanie odzyskać dane:

MiP Data Recovery

Wiadomości

MiP Data Recovery

Multimedia

MiP Data Recovery

Aplikacje

MiP Data Recovery

Dane systemowe

Etapy odzyskiwania danych

MiP Data Recovery

DOSTARCZENIE NOŚNIKA DO LABORATORIUM

Telefon należy dostarczyć do jednego z naszych punktów przyjęć. Można skorzystać również z bezpłatnego kuriera, który odbierze nośnik ze wskazanej lokalizacji i dostarczy go nam.

MiP Data Recovery

ANALIZA

Analiza zmierza do ustalenia rodzaju oraz rozmiaru usterki, wskazania możliwości odzysku danych oraz kosztu realizacji usługi.

MiP Data Recovery

ODZYSKIWANIE DANYCH

Proces zmierzający do przywrócenia dostępu do danych, realizowany w warunkach laboratoryjnych.Informacje na temat przebiegu zlecenia przekazywane są na bieżąco online.

MiP Data Recovery

ODBIÓR DANYCH

Po zakończeniu prac dane udostępniane są na wybranym nośniku lub w inny ustalony sposób.

Zamawiam usługę