• (22) 250-00-77 alarmowy 24h: 663 690 690
  • [email protected]
  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 17:00

Odzyskiwanie danych z macierzy

Macierz raid to rozwiązanie sprzętowo – techniczne, pozwalające na takie połączenie dwóch lub więcej dysków, by uzyskać większą przestrzeń do zapisu informacji, maksymalną wydajność, bądź zwiększyć bezpieczeństwo danych, które nie są możliwe do osiągnięcia dla pojedynczych nośników.

Macierze stosowane są głównie w instytucjach i przedsiębiorstwach, gdzie przywiązuje się dużą wagę do zminimalizowania ryzyka występowania awarii, rzadziej zaś w przypadku użytkowników prywatnych, którzy zwykle dysponują również niższymi budżetami przeznaczanymi na zabezpieczenie danych.

Odzyskiwanie danych z macierzy raid jest dużo bardziej złożonym i czasochłonnym procesem, niż ma to miejsce w przypadku nośników występujących pojedynczo. Często na powodzenie procesu wpływ mają rodzaj raida, poziom usterki czy występowanie środowisk wirtualnych. Dlatego zwłaszcza w przypadkach awarii macierzy warto postawić na podmiot doświadczony w odzyskiwaniu danych, nie zaś podejmować próby we własnym zakresie, bo mogą one bezpowrotnie uszkodzić dane.

AWARIA MACIERZY? NIC STRACONEGO

DANE MOŻNA ODZYSKAĆ NIEMAL W 100% PRZYPADKÓW – DLATEGO NIE DZIAŁAJ NA WŁASNĄ RĘKĘ BY NIE POGORSZYĆ SYTUACJI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM KONSULTANTEM

TEL.: 663 690 690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Wypełnij zgłoszenie online

Obsługujemy

MiP Data Recovery

Złącza dysków

Interface: ATA, SATA, SCSI, SAS, SSD

MiP Data Recovery

System plików

Windows: ntfs, ntfs5, fat, vfat
Linux: raiserFS, ext2/3/4, ufs, btrfs, zfs, xfs, jfs, hpfs
Apple: hfs, hfs+

MiP Data Recovery

Obsługiwane

3.5 cala komputery PC
2.5 cala laptopy
1.8 cala laptopy

Etapy odzyskiwania danych

MiP Data Recovery

DOSTARCZENIE NOŚNIKA DO LABORATORIUM

Macierz należy dostarczyć do jednego z naszych punktów przyjęć. Można skorzystać również z bezpłatnego kuriera, który odbierze sprzęt ze wskazanej lokalizacji i dostarczy go nam.

MiP Data Recovery

ANALIZA

Analiza zmierza do ustalenia możliwości odzysku danych oraz kosztu realizacji usługi. Prace w ramach analizy są odpłatnie, w zależności od budowy i konfiguracji macierzy.

 

 

 

MiP Data Recovery

ODZYSKIWANIE DANYCH

Proces zmierzający do przywrócenia dostępu do danych, realizowany w warunkach laboratoryjnych.Informacje na temat przebiegu zlecenia przekazywane są na bieżąco online.

MiP Data Recovery

ODBIÓR DANYCH

Po zakończeniu prac dane udostępniane są na wybranym nośniku lub w inny ustalony sposób.

Zamawiam usługę